Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Adresa našeho webu je:

https://frnkova.cz

Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je Mudr. Dana Frňková, IČ 48550922 se sídlem Živonínská 1630, 19016 Praha 21.

Kontaktní údaje správce jsou

adresa: Živonínská 1630, 19016 Praha 21

email: ORDINACE@frnkova.cz

telefon:  +420 281 971 017

Na našem webovém portálu máme integrovanou službu Google Maps od společnosti Google. Tato společnost je certifikována v rámci tzv. EU-USA Štítu ochrany soukromí, což zajišťuje dodržování standardů ochrany osobních údajů platných v EU.

Google Maps je webová služba poskytující detailní informace o poloze naší ordinace a usnadní Vám tak navigaci na naši adresu.

Podmínky používání společnosti Google jsou dostupné na následující adrese: https://policies.google.com/terms?hl=cs. Další specifické podmínky týkající se užívání služby Google Maps lze nalézt na této webové stránce: https://www.google.com/intl/cs_CZ/help/terms_maps.html. Pro podrobné informace o ochraně osobních údajů v souvislosti s používáním služby Google Maps se odkazujte na stránky Google s názvem „Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google“ dostupné zde: https://policies.google.com/privacy?hl=cs.

Při využívání služeb Maps Google na naší stránce jsou údaje o Vašem zařízení odesílány na server společnosti Google ve Spojených státech amerických a tam jsou uloženy. Chcete-li zamezit službě přistupovat k Vašim údajům, můžete ji deaktivovat zakázáním aplikace JavaScript ve Vašem prohlížeči. Mapy Google se potom přestanou zobrazovat.